Archív autora

Liga U14: DOMINANCE

29.2 a 1.3. jsme odehráli dvoj zápas s BK Kunratice DDM P10. Utkání se nám povedla i přesto, že jsme nenastoupili v plné síle a soupeř byl papírově slabší. Hlavní cíl v obou zápasech byl 100% nasazení a perfektní obrana. V minulých zápasech jsme od soupeře vždy dostali 31 bodů a cíl byl jasný, dostat méně než 30 bodů

Liga U14: spánek, házená a šestky

Ospalý víkend Ve dnech 1. a 2. února jsme odehráli dva venkovní zápasy proti Sokol Písek Sršni a BK Lions Jindřichův Hradec. První den jsme se utkali velmi brzo ráno s Pískem a asi to bylo znát. Kluci nenastoupili do zápasu vůbec dobře, už při vstupu do haly rozcvičení bylo ospalé a nestálo skoro za nic

Liga U14: poslední letošní tažení

Dne 14. a 15.12. jsme odehráli poslední dva zápasy v roce 2019. První zápas jsme překvapili tabulkově lepší BK Lions Jindřichův Hradec, kde byla šance již v zápase na jejich půdě urvat cenné vítězství, kde jsme bohužel kvůli tragické nepřesnosti střel utkání prohráli. Avšak v dnešním odvetném zápase jsme „favorita“ zápasu již od začátku nešetřili a

Liga U14: (ne)Neděle

V první den posledního měsíce v roce 2019 nás čekal velmi těžký den, v podání dvojičky nejdříve s mistry Tigers Basketball České Budějovice a poté s také velmi těžkým soupeřem Sokol Písek Sršni. Hrát zápas s takto těžkým soupeřem není určitě jednoduché, navíc dva v jeden den, ale i přesto jsme nehráli vůbec špatně a určitě se kluci posouvají více nahoru. První

Liga U14: těsná výhra

Dne 17. 11.2019 jsme odehráli domácí zápas s BŠ Tygři Praha B, který rozhodoval o 5. a 6. průběžném místu v tabulce. Do zápasu jsme nastoupili velmi dobře, i přes naše bodové trápení, které nás provází dosavadní sezónou, jsme soupeře přehráli 17:10 v první čtvrtině. Bohužel v druhé čtvrtině jsme se začali trochu trápit, dělat chyby a méně skórovat

Liga U14: víkend v Pelhřimově a bodové trápení

O víkendu 19.10 a 20.10 jsme odehráli dvojzápas v Pelhřimově. První den v Pelhřimově nás čekalo klání s určitě papírově silnějším soupeřem z této dvojce (BK Sojky Pelhřimov) a následující den s BK Lions Jindřichův Hradec. Sobotní zápas bohužel nezačal úplně podle plánu, první čtvrtina skončila 36:7 pro Sojky, což náš tým docela silně zasáhlo,