Supí Vánoce 2019

Drazí Jižní Supi, rodičovstvo i početná fanouškovská obci! Rádi bychom Vás pozvali na naše Supí Vánoce, které společně oslavíme v čase adventním… Středa 18.12.2019 na ZŠ Chodov besídka pro přípravku a kategorii U11 od 16:30 do 18:00 v Sokole Petrovice bohatý program pro kategorie U13 a starší 16:30 – 17:00 = příprava haly a food-courtu

Liga U14: jasné výhry nad outsiderem

Dvojička uprostřed programu ligy U14 nás svedla dohromady s týmem Kunratic. Ten v naší skupině hraje od začátku roli jasného outsidera a všechna svá utkání prohrává velmi vysokým rozdílem. Výjimkou nebyly ani zápasy s námi… BK Kunratice vs. Jižní Supi 31:105 (4:32 10:55 20:83) Fauly: 13:15 Naše šestky: 13/3 (23 %) Supí střelci: Koště 20,

PP U13: Druhý kvalifikační turnaj

O víkendu  9.-10.11.2019 nás čekal druhý kvalifikační zápas PP U13 pořádaný týmem USK Praha na ZŠ Horáčkova. K prvnímu zápasu jsme museli nastoupit už 8:30 proti pořádajícímu týmu. JIŽNÍ SUPI – USK PRAHA 27:102 (4:19; 5:31; 14:27; 4:25) statistiky za zápasu s USK Do první čtvrtiny jsme nasadili nejsilnější sestavu a se soupeřem jsme hráli

Hledání sama sebe

JS – Basket Poděbrady 63:87 (17:16 32:37 52:52)   Praha – 2.11.2019 V sobotu odpoledne jsme přivítali na naší palubovce basketbalový tým z Poděbrad. Věděli jsme, že nás čeká těžký zápas, což se potvrdilo od úvodních minut. Velký problém, po celý zápas, jsme měli s obrannou činností. Nebyli jsme schopni ubránit hráče 1 na 1, špatně jsme řešili

Liga U15: vítězná dvojička s bratry Sokolíky

Před podzimními prázdninami jsme předehráli dvojičku s naším spolupracujícím klubem Sokolem Pražským. Soupeř byl vlivem zranění poměrně oslaben, zatímco my jsme na něj mohli vyrukovat v téměř kompletní sestavě. Jak naše vzájemné duely dopadly? Sokol Pražský – Jižní Supi 70:95 (23:29 32:56 52:71) Fauly: 16:21 Naše šestky: 20/11 (55 %) Supí střelci: Čápa 22, Líza

U11: První oficiální turnaj sezóny

O víkendu 19. a 20. října čekala naše basketbalové benjamínky první větší zápasová zkouška. Nutno podotknout, že mnoho kluků s tímto sportem teprve nedávno začalo a pro většinu se dokonce jednalo o vůbec prvních turnaj v jejich basketbalové kariéře.   Jižní Supi – BŠ Tygři Praha 18:101 (8:18, 8:42, 17:72) První turnaj se odehrál v ranních hodinách v dalekém

Liga U19: SAM „Twofaces“ Brno

Jižní Supi – SAM Brno A  57:70  (10:17, 14:20, 22:19, 11:14) Praha 26.10.2019 V sobotu, v odpoledních hodinách odehráli naši junioři velmi náročný zápas s ,,áčkovým‘‘ výběrem SAM Brno. První minuty byly sice chudé na body, ale hrálo se ve velmi rychlém tempu. Oba týmy jako by se potřebovaly rozkoukat. První se, bohužel pro nás, rozkoukalo

Liga U17: Prohra = facka nebo realita

Tesla Pardubice – JS 80:95 (20:21 40:55 64:72) Pardubice – 19.10.2019 V sobotu večer jsme hráli v Pardubicích proti Tesle, která v prvních dvou kolech posbírala nepříznivé výsledky. Nejspíš s tímto vědomím jsme vstoupili do zápasu. Bez koncentrace a s né ideálním nasazením. V obraně se nám vůbec nedařilo. Nedokázali jsme ubránit 1 na 1, výpomoc bylo sprosté slovo a o

Liga U19: Hořkosladký víkend

Sojky Pelhřimov – JS 70:72 (22:13 42:34 55:55) Pelhřimov – 12.10.2019 V sobotu jsme zavítali ke starým známým do Pelhřimova, kde si Supi vloni prožili svojí pohádku. Začátek zápasu jsme trochu zaspali, především v útoku. Nedařila se nám hra v postupném útoku a byli jsme neefektivní v zakončení. Ani v obraně se nám úplně nedařilo. Ač kluci od začátku vytvářeli

Liga U14: víkend v Pelhřimově a bodové trápení

O víkendu 19.10 a 20.10 jsme odehráli dvojzápas v Pelhřimově. První den v Pelhřimově nás čekalo klání s určitě papírově silnějším soupeřem z této dvojce (BK Sojky Pelhřimov) a následující den s BK Lions Jindřichův Hradec. Sobotní zápas bohužel nezačal úplně podle plánu, první čtvrtina skončila 36:7 pro Sojky, což náš tým docela silně zasáhlo,