U13 si odnáší stejnou bilanci jako před měsícem

První listopadový víkend se nesl ve znamení druhého kvalifikačního turnaje a naši sěřenci změřili síly se stejnými soupeři jako minulý měsíc a mohli tak porovnat progres za uplynulých 5 týdnů.

Sobota

Jižní Supi – Sokol Pražský 27:59

V prvním zápase nás čekal soupeř, proti kterému jsme se naposledy trápili celý zápas. Tentokrát se však supi rozhodli přestat tahat za kratší konec a se sokolíky sehráli velmi povedené utkání. První tři čvrtiny se nám dařilo kvalitně bránit na nohou a v útoku pohybem přehrávat soupeře a kdyby nebylo několika neproměněných vyložených šancí, tak vstupujeme do závěru zápasu za vyrovnaného stavu. V poslední čtvrtině se už soupeř rozehrál a my se i kvůli fyzické únavě nedokázali dostávat do střeleckých příležitostí a soupeři se tak na závěr podařilo navýšit skóre.

Jižní Supi – Tygři Praha B 50:38

Dále nás čekalo utkání, ze kterého jsme si odnesli první výhru v sezóně a na kluky jsme apelovali, že se jedná o zápas, který by měl skončit o dvacet bodů pro nás. Bohužel jsme nenavázali na výkon z prvního zápasu a první čtvrtinu jsme doslova prospali. Když jsme si vyjasnili, že s takovýmto nasazením nelze zápas vyhrát, naše hra se trochu zlepšila. Přestože jsme si často i kvůli vlastní impotenci v zakončení nedokázali vytvořit větší náskok, vítězství jsme si do konce hry pohlídali.

Neděle

TJ Sokol Dubeč – Jižní Supi 76:27

Poslední utkání jsme se sehráli proti domácímu spřátelenému týmu z Dubče a přestože se jednalo o papírově silnějšího soupeře, úvodní minuty se klukům skvěle dařilo držet tempo protějšího týmu. I díky pohledným akcím a týmové hře bylo na tabuli vyrovnané skóre, ale pak najednou přišlo totální odmlčení týmu, nikdo si nepomáhal a rozdíl jen narůstal. Supi už svým výkonem nijak nedokázali zareagovat na vývoj utkání a zápas se tak dohrál v podobném duchu.

Poslední utkání tak trochu udělalo kaňku na v celku povedeném víkendu a ukázalo se, že někteří hřáči potřebují zapracovat i na základních pokynech od trenéra. V další části soutěže se budeme setkávat s vyrovnanějšími soupeři a proto bychom si měli začít odvážet více vítězství.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*