5. hrací víkend PP U11 jsme byli blízko druhému vítězství

U11_js_rad_dub_1

V předposledním hracím víkendu jsme se naposledy utkali v sobotu na ZŠ Mochovská  se Sokolem Kbely, další zápas jsme hráli s BŠ Tygři Praha. V neděli jsme  na domácí půdě Sokola Petrovice přivítali BA Radotín a víkend ukončil zápas se Sokolem Dubeč.

U11_js_rad_dub_5

Sokol Kbely – Jižní Supi 77:27 (12:7; 18:5; 23:4; 24:11)

Tento zápas byl velmi podobný tomu poslednímu, co jsme s Kbely sehráli na posledním turnaji v Jenči. V první čtvrtině jsme drželi se soupeřem krok, ve druhé přišla na hřiště jeho lepší sestava, kterou jsme měli problém zastavit. V druhém poločase jsme začali hrát až poslední 3 minuty, kdy se nám větší bojovností a nasazením povedlo zkorigovat výsledek. Hlavním problém v tomto zápase byl okamžitý návrat do obrany po ztrátě míče, či neproměněné střele.

U11_js_rad_dub_8

V tomto zápase musím zmínit ještě jednu velmi povedenou akci, která se nám povedla: přejít od vlastního koše až po soupeřův pouze přihrávkami spoluprací 4 hráčů 😉

U11_js_rad_dub_2

Jižní Supi – BŠ Tygři Praha 13:96 (2:37; 9:35; 0:12; 2:12)

První poločas tohoto zápasu se nám vůbec nepovedl a vypadalo na náš největší debakl v soutěži. Vůbec jsme nebojovali, všude byli později, pokud už se nám povedlo míč vyhodit, tak jsme ho ztráceli při driblinku a následně jsme se vůbec nevraceli do obrany. Druhý poločas už byl z naší strany daleko lepší hlavně díky nasazení a bojovnosti, sice jsme dali pouze jeden koš, ale na druhou stranu jsme obdrželi pouze 24 bodů.

U11_js_rad_dub_3

BA Radotín – Jižní Supi 46:40 (10:13; 24:4; 3:16; 9:7 )

Nejpovedenější zápas tohoto víkendu a možná i celé sezony, bohužel chyběl kousek, abychom ho vyhráli.  Do zápasu jsme nevstoupili špatně, ale bohužel díky neproměňování jasných šancí byl stav 0:7. Po oddechovém čase, kluci začali ještě více bojovat a hlavně začali své příležitosti proměňovat, na konci čtvrtiny svítil na ukazateli stav 13:10 pro nás. Do druhé čtvrtiny soupeř nasadil svého nejlepšího hráče a bohužel nikdo od nás nebyl schopen ho ubránit, sám nám dal 14 bodů a na zbytek nahrál. Do druhé půle jsme trochu prohodili sestavu a to se nám vyplatilo. Třetí čtvrtinu jsme soupeře téměř k ničemu nepustili a stav stáhli na rozdíl 4 bodů. Bohužel jsme zde měli hluché 3 minuty, kdy jsme nebyli schopni dát koš a příležitostí jsme k tomu měli opravdu dost. V poslední čtvrtině se Pavlovi Hrdinovi povedlo ubránit „ hvězdu soupeře“ a až do konce zápasu jsme bojovali o vítězství.

U11_js_rad_dub_4

Jižní Supi – Sokol Dubeč 14:70 (2:19; 4:12; 2:20; 6:19 )

Po posledním zápase proti Dubči jsme očekávali nejenom jiný výsledek, ale především lepší předvedenou hru. Bohužel na klucích byla již znát únava ze všech odehraných zápasů, díky tomu až příliš rychle rezignovali a soupeř si s námi dělal, co chtěl. Do druhé čtvrtiny dostala nastupující pětice úkol omezit driblink a chodit do útoku hlavně přihrávkami, ale opak se stal pravdou. Naštěstí kluci se zvedli alespoň v posledních 5 minutách zápasu, kde začali dělat to co po nich chceme.

U11_js_rad_dub_6

Závěrem bych chtěl poděkovat všem rodičům a fanouškům, kteří nám celý víkend neúnavně fandili a podporovali. Atmosféra, co jste vytvořili zejména v zápase s Radotínem, byla fantastická a kluky nabíjela novou a novou energií.

U11_js_rad_dub_7

Stínem tohoto víkendu bylo, že díky nemocem, zraněním a dalším omluvám, nebylo možno vyslat na soupeře to nejlepší co máme :-( Hlavně jsme nemohli kluky vice střídat a pošetřit nějaké síly našich nejlepších hráčů.