Druhý turnaj ŠMOULINKY (Mladá Boleslav) – 1. MÍSTO

20191006_122144

V neděli 6.10.2019 jsme se  zúčastnili druhého turnaje Šmoulinky v Mladé Boleslavi, pro většinu kluků to byl první výjezd s basketbalem mimo Prahu a někteří odehráli úplně své první zápasy.V turnaji jsme postupně na razili na družstvo Mladé Boleslavi, následoval zápas proti HB Basket  a turnaj jsme zakončili proti Slovance. Všechny zápasy se nám podařilo vyhrát rozdílem přes 30 bodů.

Podle ohlasů co mám kluci si celý turnaj užili a většinou přijeli spokojení, někteří přímo nadšení. Musím přiznat, že jsme už začínali předvádět hru, kterou bychom chtěli od kluků vidět, rychlý přechod do útoku, hlavně přihrávkami, rychlý návrat do obrany a okamžitý tlak na získání míče. Ovšem stále máme hodně věcí, na kterých musíme pracovat a pilovat. Na tomto turnaji nás nejvíce trápilo proměňování jasných střeleckých příležitostí.

 image0

Pozitivní věc je, že kluci už se nebojí cokoliv na hřišti udělat,  jsou aktivní, více si věří a hlavně spolupracují – právě k tomuto účelu jsou tyto turnaje Šmoulinky ideální. Mile nás překvapili naši nováčci (Adam a Dan), kteří odehráli své úplně první zápasy a nebylo to na nich vůbec znát dokonce zaznamenali své první koše.

20191006_144247

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

*