Třetí turnaj Šmoulinky na Sokole Petrovice 1.12.2019

První neděli v prosinci jsme sehráli na domácí palubovce Sokola Petrovice třetí turnaj Šmoulinky za účasti ŠBK Borotín a TJ Turnov, bohužel třetí pozvané družstvo Kondorů Liberec se nedostavilo.

V turnaji jsme dali příležitost všem nováčkům, kteří s námi trénují ve skupině U11 a s basketbalem začali letos v září.

První zápas jsme odehráli proti ŠBK Borotín a naše družstvo složené téměř ze všech nováčků nemělo proti vyhranému, fyzicky i technicky vyspělému týmu moc šancí na úspěch, ovšem lepší výsledek jsme uhrát mohli. Naším největším problémem byla bojovnost a nasazení, soupeř byl u všech míčů dříve, žádný míč nebyl pro něj ztracen, zatímco my jsme pouze přihlíželi. Pozitivem zápasu bylo, že se kluci začali postupem času osmělovat, více bojovat  a někteří zaznamenali své první koše v zápase.

JIŽNÍ SUPI – ŠBK BOROTÍN  8:81

Druhý zápas jsme odehráli proti TJ Turnov. Soupeř byl složen z fyzicky vyspělých hráčů, ale víceméně také začátečníků. Naše družstvo bylo doplněno o  čtyři hráče, kteří nastupují pravidelně v přeboru U11 a na nasazení, herním projevu a výsledku to bylo znát. Zlepšilo se nasazení, bojovnost a celkový herní projev a kluci si zápas začali užívat. Zahráli jsme i několik pohledných akcí a pozvedli si sebevědomí. Nakonec všichni mohli být spokojeni, jak s výkonem, tak výsledkem a domů odcházeli s úsměvy na tváři.

JIŽNÍ SUPI – TJ TURNOV 64:10

Telegraficky výsledek třetího zápasu:

TJ TURNOV – ŠBK BOROTÍN 22:68

Další turnaj Šmoulinky nás čeká 18.1.2020 opět na domácí palubovce Sokola Petrovice.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

*