Liga U14: poslední letošní tažení

Dne 14. a 15.12. jsme odehráli poslední dva zápasy v roce 2019. První zápas jsme překvapili tabulkově lepší BK Lions Jindřichův Hradec, kde byla šance již v zápase na jejich půdě urvat cenné vítězství, kde jsme bohužel kvůli tragické nepřesnosti střel utkání prohráli. Avšak v dnešním odvetném zápase jsme „favorita“ zápasu již od začátku nešetřili a po první čtvrtině jsme měli krásný náskok 6 bodů (18:12). Jelikož v naší první čtvrtině nastoupila skoro většina tahounů týmu, další čtvrtina měla být o něco horší, avšak to bylo právě naopak. Po výborném výkonu všech hráčů a hlavně mladého Kristiána Hagera jsme od soupeře odskočili na 41:23. Do konce zápasu jsme akorát navyšovali rozdíl skóre a finální skóre 83:55. MVP zápasu Kristián Hager s výbornou obranu, driblingem a střelou za 3 body.

Hráči utkání: Vosol 17, Jeřáb 15 a Hager 10 (2 x 3P)… kompletní statistiky na webu ČBF

V neděli 15.12. jsme nastoupili na palubovku již v 9:30 a hráli jsme náš poslední zápas s výborným týmem BK Sojky Pelhřimov. Soupeř bohužel již v první čtvrtině nastřílel 30 bodů a utkání se zdálo být ztraceno… A bohužel tomu i tak bylo, další čtvrtinu jsme dali pouhých 5 bodů a skóre již bylo 19:44. Po návratu na palubovku po pauze se nám podařilo přidat 13 bodů. Finální skóre zápasu 42:82.

Hráči utkání: Vosol 11, Svoboda 8 (2 x 3P), Spudich 6 s výbornou bojovností… kompletní statistiky na webu ČBF

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>