Monika Mejdrechová | | Přípravka | Klub

První Supí miniturnaj aneb tolik lidí tu nikdy nebylo

V loňské sezóně jsme se rozhodli udělat v klubu dost zásadní rozhodnutí a od letošní sezóny jsme otevřeli přípravky na Praze 11, Praze 15 a Ohrobci. Zájem o tyto přípravky je obrovský, z čehož máme velikou radost a moc jsme se těšili na první setkání této nové supí rodinky na akci Supí miniturnaj! Turnaje se zúčastnilo přes 80 dětí, petrovická hala praskala ve švech a k vidění bylo spoustu krásných a to nejen sportovních momentů.

Děti byly rozděleny podle školních přípravek, které navštěvují, případně byly spojeny, aby ve všech týmech bylo cca stejně dětí. Turnaje se tak zúčastnil modrý tým ZŠ Křimická, bílý tým Sokolu Petrovice, červený dívčí tým ze ZŠ Chodov. Zelenou oblékli kluci ze ZŠ Chodov, černá barva patřila ZŠ V Rybníčkách. Žlutý tým byl základem z Ohrobce doplněný několika hráči ze Sokola Petrovice. Týmy byly rozděleny do dvou skupin, tak aby si všechny děti zahrály stejný počet utkání.


O přestávkách se děti nenudily, měly možnost navštívit náš oblíbený supí stánek, který tentokrát vyprodal všechny své zásoby! Hala opravdu praskala ve švech, rodiče nadšeně fandili a děti povzbuzovaly své kamarády.

Věříme, že se tento historicky první Supí miniturnaj všem líbil a již nyní se těšíme na další pokračování, které bude na programu 24.2. Zapište si termíny do diářů, detaily a přihlášky budou následovat. Jěště jednou veliké díky dětem, rodičům, trenérům a i správci v Sokole Petrovice. 

Jižní Supice hlásí výborné umístění z Radotína z turnaje 3na3

Naše kategorie U11 se zúčastnila turnaje 3 na 3 v Radotíne a odvezla si domů krásné druhé místo, kdy až ve finále nestačila na ryze...

Liga U17: Shrnutí základní části

V základní části celostátní ligy kadetů U17 jsme odehráli celkem 14 utkání s bilancí 12:2.

Známe termíny soustředění v létě 2024

Milý rodiče, hráči, trenéři a příznivci Supí rodinky! Prosím koukněte na termíny našich soustředění, těšíme se na Vás. Věříme,...