Archiv

Supí miniturnaj měl své druhé pokračování

Ke konci února jsme pozvali naše nejmenší na druhé kolo Supího miniturnaje a opět si neskromně troufneme říci, že akce se skvěle vydařila.

Jižní Supi Vás zvou na Příměstský tábor

Jižní Supi v létě pořádají příměstský tábor a to v termínu pondělí 19.8. až pátek 23.8.2024. Přihlašování již spuštěno.

e-shop Jižní Supice otevřen

Aktualizovali jsme náš e-shop o textil a doplňky přímo s logem Jižni Supice! Buď hrdý na svůj tým a oblékni se do klubového! 

Supí Vánoce 2023

Drazí Jižní Supi, rodičovstvo i početná fanouškovská obci! Rádi bychom Vás pozvali na naše Supí Vánoce, které společně oslavíme v čase adventním...

První Supí miniturnaj aneb tolik lidí tu nikdy nebylo

V loňské sezóně jsme se rozhodli udělat v klubu dost zásadní rozhodnutí a od letošní sezóny jsme otevřeli přípravky na Praze 11, Praze 15 a Ohrobci. Zájem o tyto přípravky je obrovský, z čehož máme velikou radost a moc jsme se těšili na první setkání této nové supí rodinky na akci Supí miniturnaj! Turnaje se zúčastnilo přes 80 dětí, petrovická hala praskala ve švech a k vidění bylo spoustu krásných a to nejen sportovních momentů.

Přípravky začínají již v týdnu od 18.9.2023

A je to tady! Příští týden se rozbíhají všechny přípravky! Jižní Supi působí na několika školách. Neuvěřitelné množství dětí projevilo zájem na naše basketbalové přípravky a moc se na všechny těšíme!

Reportáž ze soutředění minižactva Roudnice 2023

Naše minižactvo vyrazilo letos na soustředění do Roudnice a pořádně jsme si to užili! Soustředění se letos zúčastnilo přes 70 dětí a byla to pořádná jízda! 

Supí Garden party 2023 se vydařila

V neděli 11.6.2023 se sešli naši drazí hráči, rodiče, prarodiče, fanoušci a samozřejmě i trenéři na každoroční Supí Garden party ve sportovním areálu v Šeberově. Náš klub zde oslavil také krásných 15 let od svého založení!

Gardenparty Jižních Supů v neděli 11. 6. 2023

Drazí Supí hráči, rodiče, prarodiče a věrní fanoušci! Rok se s rokem sešel a my bychom Vás rádi opět pozvali na Gardenparty Jižních Supů! Ta je jako každý rok určena pro supí hráče, jejich rodiče, prarodiče... Letos navíc slavíme 15 let od založení klubu :-D

Sejdeme se v neděli 11. 6. 2023 ve volnočasovém areálu Šeberov (K Hrnčířům, 149 00, Praha - Šeberov). Mapu s adresou najdete zde, webové stránky sportovního areálu tady. Akce skončí, až dosportujeme, dojíme, dopijeme, doslavíme, vyhrajeme v tombole, vydražíme houpacího koně a rozejdeme se do svých domovů ;-)

Máme za sebou Den s basketbalem

Ve čtvrtek 25.5.2023 proběhl Den s basketbalem, kterého se zúčastnilo nad 300 dětí ze škol plus veřejnost.

Jižní Supi pořádají Den s basketbalem

Zveme Vás všechny na skvělé sportovní odpoledne pro celu rodinu.

Zobrazeno 1–11 z celkem 11

Před posledním turnajem drží U11 vyrovnanou bilanci

Naši mladší minižáci hrají v probíhající sezoně pražský přebor U11. Stejně jako na podzim i od začátku nového roku si vedou...

Vítězná rozlučka juniorů s domácí palubovkou

U19 čekaly dvě utkání proti borcům z Žižkova - jedno venku, jedno doma...i přes značnou marodku se podařilo dotáhnout oba matche do...

Přátelské utkání Jižních Supic proti Tygrům

Naše holky 2013 a mladší sehrály přípravné přátelské utkání proti Tygrům Praha.