PP U17: Utkání se Sokolem Kbely

U17B_kbely_js

Máme za sebou první z těžkých utkání, které jsme sice vyhráli 56:50, ale na druhou stranu nám ukázalo mnoho problémů. Dosud sehraná utkání nám moc neprověřila a s prvním těžším soupeřem jsme měli problémy zejména v obraně a souhře. Nemohu upřít bojovnost většiny hráčů, ale na druhou stranu není možné tolerovat nedisciplinovanost dalších. Pokud je pokyn si několikrát přihrát a pokusit se tak dostat dál akcí hoď a běž, tak to není pokyn probíjet se sám přes tři hráče a o balon přijít. Stejně tak obrana, kdy je třeba udržet hráče na zádech, byla velkým problém. Naštěstí to Martin Škoda včas pochopil a kbelského velkého hráče začal ve druhé polovině dobře bránit. V obraně máme stále značné problémy, kdy jsme u protivníků pozdě a v obraně si pomáháme koleny a rukama (tři hráči s 5 fauly, přičemž vždy nejméně dva fauly byly zbytečné). Je však třeba pochválit střelbu z delší vzdálenosti (několik trojek) i docela dobré proměňování trestných hodů (na rozdíl od soupeře).
V úterý si podobné utkání zopakujeme se Sokolem Žižkov. Přijďte všichni – ti, kdo nebudou hrát, budou fandit a pomohou s měřením času. Všichni včas (to je nejpozději v 17,10) v Modřanech. Formu a nadšení nezapomeňte doma.

Aktuální tabulku pražského přeboru U17 najdete na webu PBS.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>